FAQ - Omaska

Mirë se vini në faqen zyrtare të OMASKA bagazhit.

logo

Na telefononi : 0086 15350615781

Email : sales018@baigouluggage.cn

FAQ

FAQ

Q1: Kur mund të merrni çmimin qese valixhe?

Ne do të japin kuotën e me 24hours pas marrim hetim.

Nëse kjo është urgjente, ju lutemi telefononi numrin tonë të telefonit 008615350615781 ose na kontaktoni me email sales018@baigouluggage.cn

Q2: A jeni një qese valixhe, shpinës, fabrika laptop qese?

Po, ne jemi valixhe dhe çanta fabrikë për më shumë se 20years dhe ne bëjmë eksportit të biznesit për më shumë se 10years (shpinës, qese bel, qese laptop, qese kompjuter etj produkte udhëtojnë)

Q3: A mund të ofrojnë qese mostër bagazh?

Po, ne mund të ofrojmë mostra Bagazhi qese. Tarifa mostër $ 10-100 për copë, nuk përfshijnë ngarkuar anijeve.

Q4: Sa bagazh / kohë shpinës mostër të çojë dhe rendi në masë të çojë kohës?

Ora mostër të çojë është 5-7days për copë.

Mass Ora mënyrë të çojë është rreth 40-45days pas konfirmimit të depozitave.

Anijeve kohë nga deti është rreth 30-60days

Q5: Çfarë është termi pagesës?

30% T / T paraprakisht, balanca kundër kopje të B / L.

L / C

D / P

etj Western Union

Q6: Çfarë është qese valixhe moq?

1 * 540sets enë 40HQ për 3pieces përcaktuar bagazhit (Bagazhi)

600 PCS (qese Laptop)

600 copë (shpine)

600 PCS (qese bel)

Q7: A e pranoni OEM / urdhra valixhe ODM?

A:  Po, ne bëjmë. 99% urdhërat e fabrikës tona janë urdhërat OEM / ODM.

Q8: A mund të rregulloje markë vet ose projektimin?

A:  Po, ne mund ta rregulloje markë tuaj dhe design.

Q9: Ku është tregjet tuaja jashtë shtetit për bagazhet dhe shpinës?

A:  Ne Polonia, Gjermania, Arabia arabisht, Dubai, Israel, Algjeria, Nigeria, SHBA, Kanada, Brazil dhe Peru, etj

Q10: Çfarë është avantazh i juaj fabrikë?

A:  1). Kushte konkurruese pagesës.

2). Dorëzojë në kohë.

3). cilësi të qëndrueshme.

5). Profesional shitjes ekip.

Na kontaktoni