Воен ранец

Воен ранец

Омаска Отворен спортски тактички воен ранец торба APL#811

Број на ставка: APL811

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 36x25x15cm

Тежина: 0,5 KGS

Поставата: 210D полиестер

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Omaska ​​водоотпорен надворешен планинарски фитнес црн тактички воен ранец#APL085

Арт. бр.: APL085

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 45x30x15cm

Тежина: 0,75 кг

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 25 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Омаска маскирна планинарски ранец Тактички воен ранец APL#075

Арт. бр.: APL075

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 50x31x14cm

Тежина: 0,75 кг

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 25 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Омаска водоотпорна армиска торба за опстанок на отворено за планинарење Црн воен тактички ранец APL#826

Број на ставка: APL826

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 44x30x19cm

Тежина: 0,85 KGS

Поставата: 210D полиестер

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Омаска Патување на отворено Камо планинарски ранец APL#825

Број на ставка: APL825

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 48x34x19cm

Тежина: 0,98 KGS

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 25 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Омаска планинарски ранец на отворено воена тактика #APL5111

Број на ставка: APL5111

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 48x30x14cm

Тежина: 0,75 кг

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 25 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Омаска Патувачки планинарски ранец на отворено воена тактичка APL#9045

Број на ставка: APL9045

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 47x35x19cm

Тежина: 0,75 кг

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 25 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

 

 

Омаска воени тактички торби за ранец#APL076

Арт. бр.: APL076

Материјал: Водоотпорен материјал

Големина: 49x38x14cm

Тежина: 0,5 KGS

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 25 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете нарачка SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, билансот пред испорака

Воен патувачки ранец од 45 литри надворешен ранец

Достапна боја: Црвена/Црна/Каки/ACUcolor/CPcolor џунгла камуфлажа/морска дигитална/армиско зелена/сина python црна/сива/виолетова/црнаCP Големини на производот 30*30*50CM Тежина на артиклот 1,25KGS Бруто тежина 1,45KGS ungoisexGS подготвено или приспособено лого Број на модел на ставка BL090# MOQ 1PCS Пакување на секој компјутер во поли кеса 45 литарски надворешен ранец воен патнички ранец

25-литарски секојдневен машки ранец за возење мал ранец водоотпорен надворешен тактички ранец за патување

Информации за производот Достапна боја: Црна, кафеава, маскирна Големини на производот 28*19*47CM Тежина на артиклот 0,75KGS Бруто тежина 0,85KGS Одделението unisex-adult Logo Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на ставка S401# MOQ 60 PCS Најпродавани 881#7 ранг, , 1811#, 8774#, 023#,1901# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година 25-литарска секојдневна машка торба за возење мал ранец водоотпорен надворешен тактички ранец за патување ранец

25 литри тактички мал ранец квадратен ранец за патување на отворено ранец возење напад торбичка табла компјутерска торба

Информации за производот Достапна боја: Црна, кафеава, маскирна Големини на производот 25*20*42CM Тежина на артиклот 1,1KGS Бруто тежина 1,2KGS Одделението unisex-adult Logo Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на ставка S403# MOQ 60 PCS Најпродавани ранг 57#80 18 , 1811#, 8774#, 023#,1901# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година 25 литри тактички мал ранец квадратен ранец надворешен патен ранец возење нападна торба за компјутерска торба

Патна торба од 60 литри повеќенаменски ранец чанта за патување машка торба за багаж со голем капацитет планинарска торба ранец на отворено

Информации за производот Достапна боја: Црна, кафеава, маскирна Големини на производот 35*25*65CM Тежина на артиклот 2,0KGS Бруто тежина 2,1KGS Одделението unisex-adult Logo Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на ставка S433# MOQ 60 PCS Најпродавани рангирања57#80 , 1811#, 8774#, 023#,1901# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година 60-литарски патна торба повеќенаменска ранец чанта патна машка торба за багаж планинарска торба со голем капацитет.
12Следно >>> Страница 1/2

Во моментов нема достапни датотеки