за САД

за индекс

Tianshangxing потекнува од рачно изработена работилница во 1999 година и официјално е основана во 2009 година со регистриран капитал од 5 милиони јени.Како Претседавач на Здружението за увоз и извоз на Баигу, Тианшангксинг е специјализиран за истражување, развој, производство и продажба на различни видови производи за багаж и ранци.Компанијата моментално вработува над 300 вработени и има годишен обем на продажба кој надминува 5 милиони единици, а нејзините производи се продаваат во над 150 земји.

Во моментов, Tianshangxing инвестираше во изградба на повеќе од десет производни линии за производи за багаж и торби.Има воспоставено производствени линии со високи стандарди за серии за багаж од ткаенина, серии за багаж со тврда обвивка, серии за деловни торби, серии за торби за породилно и бебе, серии за спортови на отворено и модерни серии на торби.Компанијата формираше комплетен оперативен процес од дизајн на производи, обработка, проверка на квалитетот, пакување и испорака, со производствен капацитет од 5 милиони единици годишно.

производ

Пп Багаж

ABS багаж

Багаж од ткаенина

Ранец

OMASKA Сет за багаж за носење количка 20 24 28 инчи

 

OMASKA Прилагодени PP куфери комплети 14 18 20 24 28 инчи

 

OMASKA Трговија на големо ПП количка за багаж комплет 20 24 28 инчи

 

 

OMASKA PP BAGGAGE 4PCS SET PP МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМСКА КОЛИЧКА Вградена БРАВА СО БОЈА НА ДВОЈНИ ТРКАЛА ВИСОК КВАЛИТЕТЕН БАГАЖ PP

ОМАСКА

ОМАСКА П.П

OMASKA PP БАГАЖ 4PCS

PP BAGGAGE BAIGOU FACTORY 882# 3PCS КОМПЈАТ 20 24 28 ИНЧИ ДВОЈНИ ТРКАЛА БАГАЖ КОЛИЧКА ВО БОЈА

ПП БАГАЖ

PP БАГАЖ BAIGOU

ПП ФАБРИКА ЗА БАГАЖ BAIGOU

ПП БАГАЖ 5 ДЕЗ КОМПЛЕТ КИНА ОМАСКА ОРИГИНАЛЕН КУФЕР ФАБРИКСКИ ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ДВОЈНИ ТРКАЛА PP КОЛИЧКА

ПП БАГАЖ

ПП БАГАЖ 5ПЕЗ

PP БАГАЖ СЕТ 5 ДЕЗ

OMASKA ABS BAGGAGE MANUFACTURE 012# 4PCS SET CUSTOMIZE LOGO OEM БАГАЖ НА ГОЛЕМО ABS

ОМАСКА

ОМАСКА АБС

OMASKA ABS БАГАЖ

OMASKA ГОЛЕМО БАГАЖ SUPPLIERS ABS СЕТ БАГАЖ 022# 3PCS SET CUSTOMIZE LOGO OEM ODM HARD SHELL BAGGAGE КИНА ДОБИВУВАЧКИ

ОМАСКА

ОМАСКА НА ГОЛЕМО

ОМАСКА БАГАЖ НА ГОЛЕМО

OMASKA ABS BAGGAGE FACTORY 026# OEM ODM CUSTOMIZE LOGO 3PCS SET 20″24″28″ ABS БАГАЖ ПРОИЗВОДСТВО КИНА

ОМАСКА

ОМАСКА АБС

OMASKA ABS БАГАЖ

OMASKA BAGGAGE SUPPLIER 7078# NAYLON CUMCASE OEM ODM CUSTOMIZE LOGO ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО 3 ПАРЧКИ СЕТ БАГАЖ

ОМАСКА

ОМАСКА БАГАГ

ОМАСКА ДОБИВУВАЧ НА БАГАЖ

Прилагодено водоотпорен најлонски црвен сет за патент патент за патен багаж со 4 тркала

ПРИЛАГОДУВАЊЕ

ПРИЛАГОДУВАЊЕ

ПРИЛАГОДЕН ВОДООТПОРЕН

ОМАСКА произведува силна водоотпорна најлонска торба за количка за багаж за деловни мажи

ОМАСКА

ОМАСКА

ОМАСКА ПРОИЗВОДИ

OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM SKA031 КОМПЛЕТ ЗА РАНЕЦ ФАБРИКА ЗА 3 ЕЕЗ ДИРЕКТНО НА ГОЛЕМО УБАВ КВАЛИТЕТЕН КИНА РАН

ОМАСКА

ОМАСКА

ОМАСКА ПРИЛАГОДИ

ФАБРИКА ЗА РАН ОМАСКА НАЈНОВА 1901-1 ДИЗАЈН ДЕЛОВЕН РАН ПОВЕЌЕ ФУНКЦИСКИ ВОДООТПОРЕН УСБ ПОЛНЕЊЕ РАнец со голем капацитет

ОМАСКА

ОМАСКА

РАН ОМАСКА

127-ми кантонски многуфункционален најлон USB полнач ранец против кражба Паметна торба за ранец за лаптоп со USB приклучок за полнење

127-ми

127. КАНТОН

127 САЕМ КАНТОН

лесен за користење

Едноставно и брзо работење научи го еднаш

неодамнешни вести

Некои новинарски прашања

Откријте го стандардот OMASKA®: Посветеност...

Одете на патување за да откриете што ја прави OMASKA добро почитувана фабрика за багаж, каде традицијата и креативноста се комбинираат за да создадат придружници за патување кои ќе ве придружуваат низ целиот свет.Со богата историја која опфаќа ...

Види повеќе

Магацинот OMASKA® е преместен.

ОМАСКА е воодушевена да објави значително зголемување на продажбата бидејќи продолжуваме да се стремиме кон извонредност и да им служиме на нашите ценети клиенти.Како што расте побарувачката за нашите висококвалитетни предмети за багаж, оригиналниот магацин може да ...

Види повеќе

Избор на висококвалитетна фабрика за багаж:...

Во конкурентниот свет на производство и дистрибуција на багаж, изборот на висококвалитетна фабрика е од клучно значење за фирмите кои сакаат да им дадат одлични производи на своите клиенти.Неколку главни елементи играат важна улога ...

Види повеќе

Извршниот директор на ОМАСКА г-ѓа Ли поставува амбициозни цели за...

Благодарност и размислување На првиот ден од враќањето на работа во 2024 година, извршната директорка на ОМАСКА, г-ѓа Ли, одржа важно обраќање, каде започна со изразување срдечна благодарност до нејзиниот тим, потврдувајќи дека нивната напорна работа е...

Види повеќе

2024 година Фабриката ОМАСКА почнува да прима нарачки ...

Добредојдовте во OMASKA2024: Откривање на извонредност во опремата за патување Во живиот свет на опремата за патување, лансирањето на OMASKA2024 го означува почетокот на едно извонредно поглавје.Како светилник на иновативноста и квалитетот, ОМАСКА п...

Види повеќе

лесен за користење

Едноставно и брзо работење научи го еднаш

Испрати

Во моментов нема достапни датотеки