Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

Кои се вашите цени?

ќе ви испратиме ценовник со сите информации за производот доколку изберете модели од нашата веб-страница.

Дали имате минимална количина на нарачка?

Да, го имаме MOQ, вкупната количина на секоја нарачка не може да биде помала од пет парчиња.

Можете ли да ја доставите соодветната документација?

Да, можеме да обезбедиме најголема документација за производи и потреби за увоз или извоз.

Колкаво е просечното време на носење?

За брендот TIGERNU, имаме повеќе од 200000 парчиња залихи секој месец, водечкото време е еден ден.

За нарачката ОЕМ, времето за примерок ќе биде 5-7 дена, а нарачката за масовно производство, водечкото време: 30-40 дена.

Какви начини на плаќање прифаќате?

Плаќањето може да го извршите на нашата банкарска сметка, T/T, Western Union или PayPal, или можеме да работиме на нашата платформа за големопродажба Alibaba.

За брендот TIGERNU, целосното плаќање треба да се изврши еднаш.

За нарачка OEM / ODM, 30% депозит пред производство, 70% балансирано плаќање пред стоката да замине од нашата фабрика.

Која е гаранцијата на производот?

Поради рачна изработка, дозволува 1% дефект по нарачка.Повеќе од 1% дефект по нарачка, Продавач
ќе биде одговорен за тоа.

Дали гарантирате сигурна и сигурна испорака на производите?

Да, ние секогаш користиме висококвалитетно извозно пакување.Внатрешното пакување е материјал од PE, еколошки и доволно силно за да го заштити секој производ, надворешното пакување, го користиме картонот за правење хартија од пет слоеви, со силен конец за фиксирање на картоните.

Што е со таксите за испорака?

Трошоците за испорака зависи од начинот на кој ќе изберете да ја добиете стоката.Експрес е вообичаено најбрзиот, но и најскапиот начин.Со морски превоз е подобро решение за големи количини.Најдобар начин е да се избере воз ако има .Токму тарифите за превоз може да ви ги дадеме само ако ги знаеме деталите за количината, тежината и начинот на кој.Има многу избор во Кина за да се организира превозот, подобро е да се направи термин FOB / EXW. Ве молиме контактирајте не за дополнителни информации.


Во моментов нема достапни датотеки