rreth SHBA

rreth indeksit

Tianshangxing e ka origjinën nga një punëtori e punuar me dorë në 1999 dhe është themeluar zyrtarisht në 2009 me një kapital të regjistruar prej 5 milion RMB.Si Njësia Kryesuese e Shoqatës së Tregtisë së Importit dhe Eksportit Baigou, Tianshangxing është e specializuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e llojeve të ndryshme të produkteve të bagazheve dhe shpinës.Kompania aktualisht punëson mbi 300 anëtarë të stafit dhe ka një vëllim vjetor shitjesh që tejkalon 5 milionë njësi, me produktet e saj që shiten në mbi 150 vende.

Aktualisht, Tianshangxing ka investuar në ndërtimin e më shumë se dhjetë linjave të prodhimit për produktet e bagazheve dhe çantave.Ajo ka krijuar linja prodhimi me standarde të larta për seritë e bagazheve prej pëlhure, seritë e bagazheve me guaskë të fortë, seritë e çantave të biznesit, seritë e çantave të maternitetit dhe foshnjave, seritë sportive në natyrë dhe seritë e çantave në modë.Kompania ka formuar një proces të plotë operimi nga dizenjimi i produktit, përpunimi, inspektimi i cilësisë, paketimi dhe transporti, me një kapacitet prodhimi prej 5 milionë njësi në vit.

produkt

Pp Bagazhi

Bagazhi ABS

Bagazh prej pëlhure

Çantë shpine

Set i bagazheve me karrocë OMASKA 20 24 28 inç

 

Komplete valixhesh PP të personalizuara OMASKA 14 18 20 24 28 inç

 

Komplet bagazhesh karrocash OMASKA me shumicë PP 20 24 28 inç

 

 

OMASKA PP BAGGAGE 4 cope SET PP MATERIAL KARO ALUMINI INBUILT BLOCK NGJYRA NGJITHSHME ME RROTA ME DY ROTA BALANGE ME CILESI TE LARTE PP

OMASKA

OMASKA PP

Bagazhi OMASKA PP 4 cope

PP BAGGAGE BAIGOU FACTORY 882# 3PCS SET 20 24 28 INCH KARO KARO ME NGJYRA E KONTRUAR

BAGAZHI PP

PP Bagazhi BAIGOU

PP FABRIKE BAIGOU BAGAGAGE

PP BAGGAGE SET 5 cope KINA OMASKA VALIFIKE ORIGJINALE FABRIKE SHUMICË KARORA PP DY RROTA

BAGAZHI PP

BAGAZHI PP 5 cope

PP BAGGAGE SET 5 cope

OMASKA ABS BAGGAGE MANUFACTURE 012# SET 4PCS CUSTOMIZE LOGO OEM SHITJE SHUMICË ABS BAGGAGE

OMASKA

OMASKA ABS

OMASKA ABS bagazh

OMASKA FURNIZUES ME SHUMICË BALIZAHE ABS SET bagazhesh 022# 3PCS SET CUSTOMIZE LOGO OEM ODM HARD SHELL BAGGAGE KINA FURNIZUES

OMASKA

OMASKA SHUMICE

Bagazhe OMASKA SHUMICË

OMASKA ABS BAGGAGE FACTORY 026# OEM ODM CUSTOMIZE LOGO 3PCS SET 20″24″28″ ABS LUGGAG MANUFACTURE KINA

OMASKA

OMASKA ABS

OMASKA ABS bagazh

FURNIZUESI OMASKA BALIZAVE 7078# VALIGJ NAJLON OEM ODM CUSTOMIZE LOGO SHITJE ME SHUMICË 3 KOPE SET BALIZA

OMASKA

OMASKA LUGGAG

OMASKA FURNIZUES BAGAZHI

Komplet valixhesh të udhëtimit me zinxhir të kuq prej najloni të papërshkueshëm nga uji me 4 rrota

doganore

doganore

I papërshkueshëm nga uji me porosi

OMASKA prodhon çantën e karrocave të bagazheve për burra nga najloni i fortë i papërshkueshëm nga uji

OMASKA

OMASKA

OMASKA prodhon

OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM SKA031 FABRIKEN E PARAQITJES SET 3 cope ME SHUMICE DIREKT ME SHUMIC

OMASKA

OMASKA

OMASKA CUSTOMIZE

OMASKA BACKCK FACTORY MË TË REJA 1901-1 DIZAJNI BIZNES BACKCK SHPITE MULTI FUNKSIONI I NDËRHUAR UDHËS USB KAPACITETI I MADH SHITJE SHUMICË

OMASKA

OMASKA

ÇANTE SHPAPI OMASKA

Çantë shpine me karikues USB me najloni shumëfunksionale me kapacitet të madh të 127-të të Kantonit Çantë shpine për laptop inteligjent me portë karikimi USB

127-ta

KANTONI 127

PANAIRI I 127 KANTONI

lehtë për t'u përdorur

Funksionimi i thjeshtë dhe i shpejtë mësojeni një herë

lajmet e fundit

Disa pyetje për shtypin

Zbuloni standardin OMASKA®: Përkushtimi...

Bëj një udhëtim për të zbuluar se çfarë e bën OMASKA një fabrikë bagazhesh të respektuara, ku tradita dhe kreativiteti kombinohen për të krijuar shoqërues udhëtimi që do t'ju shoqërojnë në të gjithë botën.Me një histori të pasur që përfshin...

Shiko me shume

Magazina OMASKA® është zhvendosur.

OMASKA është e emocionuar të njoftojë një rritje të konsiderueshme të shitjeve ndërsa ne vazhdojmë të përpiqemi për përsosmëri dhe t'u shërbejmë klientëve tanë të çmuar.Ndërsa kërkesa për artikujt tanë të bagazheve me cilësi të lartë rritet, magazina origjinale mund të ...

Shiko me shume

Zgjedhja e një fabrike bagazhesh me cilësi të lartë:...

Në botën konkurruese të prodhimit dhe shpërndarjes së bagazheve, zgjedhja e një fabrike me cilësi të lartë është kritike për firmat që kërkojnë t'u japin artikuj të shkëlqyer klientëve të tyre.Disa elementë kryesorë luajnë një rol të rëndësishëm...

Shiko me shume

Drejtoresha Ekzekutive e OMASKA, znj. Li vendos objektiva ambicioze për...

Mirënjohje dhe Reflektim Në ditën e parë të kthimit në punë në vitin 2024, Drejtoresha Ekzekutive e OMASKA-s, znj. Li, mbajti një fjalim të rëndësishëm, ku filloi duke shprehur falënderime të përzemërta për ekipin e saj, duke pohuar se puna e tyre e palodhur është një...

Shiko me shume

2024 Fabrika OMASKA fillon të marrë porosi ...

Mirë se vini në OMASKA2024: Shpalosja e ekselencës në pajisjet e udhëtimit Në botën e gjallë të pajisjeve të udhëtimit, prezantimi i OMASKA2024 shënon fillimin e një kapitulli të jashtëzakonshëm.Si një fener inovacioni dhe cilësisë, OMASKA p...

Shiko me shume

lehtë për t'u përdorur

Funksionimi i thjeshtë dhe i shpejtë mësojeni një herë

Dërgo

Aktualisht nuk ka skedarë të disponueshëm