Çanta për palestër

Çanta për palestër

OMASKA 342# ÇANTA GYM OEM ODM CUSTOMIZE LOGO ÇANTA SPORTI SHUMICË

 • Madhësia 42x22x30cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,53 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford
 • 50% T/T si depozitë, bilanci para transportit
 • Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

OMASKA 339 Çanta me shumicë për udhëtime sportive në palestër Organizator këpucësh Çanta e madhe për fundjavë e udhëtimit

 • Madhësia 48x26x29cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,50 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

OMASKA 398# RI FASHION SHITJE ME SHUMIC KAPACITETI I MADH QANTE ME KAPACION ME KEPUCE

 • Madhësia 45x26x24cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,46 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford
 • 50% T/T si depozitë, bilanci para transportit
 • Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

OMASKA 388# Logo e personalizuar Çantë për palestrën e papërshkueshme nga uji me rrip karroce

 • Madhësia 42x22x27cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,39 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

Çanta sportive OMASKA 380 Lowest Moq me porosi me cilësi të lartë, e papërshkueshme nga uji, çantë udhëtimi sportive me ndarje këpucësh nga poliestër

 • Madhësia 63x28x24cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,85 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

OMASKA 385# Çantë me shumë funksione të papërshkueshme nga uji, sportive sportive në natyrë Çantë shpine udhëtimi për fitnes me kapacitet të madh, me ndarje këpucësh

 • Madhësia 45x27x24cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,73 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

OMASKA 375 Çanta me shumicë për udhëtime sportive në palestër Organizator këpucësh Çanta e madhe për fundjavë e udhëtimit

 • Madhësia 46x25x25cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,69 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

OMASKA 325 Logo e personalizuar me çantë sportive sportive me çantë noti të lagësht dhe të thatë, udhëtim me çanta noti për udhëtim gjatë natës së fundjavës, me kapacitet të madh

 • Madhësia 47x22x25cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,48 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

OMASKA 319 Çanta sportive e udhëtimit Duffel, e papërshkueshme nga uji, me shumicë dhe më e shitur Çanta sportive për palestër për burra me kapacitet të madh

 • Madhësia 46x22x25cm
 • Rreshtim polifonik 210D
 • 0,37 kg
 • MOQ 600 copë
 • Personalizo logon
 • Material oxford

OMASKA 9C01 Trupi i kryqëzuar promovues i modës me shumicë prej najloni Logo e personalizuar rozë Duffel Sports Gym Bag për gra palestër

OMASKA 9C01 Trupi i tërthortë promovues i modës me shumicë prej najloni Logo e personalizuar Çanta sportive Duffel rozë për palestër për gratë e palestrës A mund të përdor një çantë shpine si çantë palesteri?Ekziston edhe një ndarje e veçantë për shishen tuaj të ujit.Një çantë shpine është një opsion i shkëlqyeshëm për ju nëse shkoni me biçikletë në palestër.Është e lehtë për t'u bartur dhe do të vendosë helmetën tuaj brenda kur jeni duke ushtruar.… Nëse ju pëlqen të udhëtoni me të gjitha gjërat tuaja, një çantë shpine është çanta e përsosur e palestrës për ju.Çfarë është një çantë shpine për palestër?De...

OMASKA 9B47 Promocionale me shumicë për burra nga najloni Logo e personalizuar Çanta sportive për palestër Çanta sportive me printim të personalizuar

OMASKA 9B47 Promocionale me shumicë për burra me logo Najloni me porosi Çanta sportive për palestër Çanta sportive me printim të personalizuar Si quhen çantat e vogla të palestrës?Çantat duffle janë mjaft të bollshme për të transportuar një grup të plotë pajisjesh në palestër, duke përfshirë këpucë, veshje, pajisje mbrojtëse dhe aksesorë sportivë.Zakonisht vijnë me një ndarje qendrore të gjerë dhe xhepa më të vegjël e më kompakt për organizim më të lehtë.A është e nevojshme sytjena sportive për palestër?Aktiviteti fizik bën që gjoksi të kërcejë...

OMASKA 333# Logo e personalizuar me logo për meshkuj promovuese për meshkuj nga najloni për palestër Çanta sportive me printim të personalizuar

OMASKA 333# Promocionale me shumicë për meshkuj Najlon Logo e personalizuar Çanta sportive për palestër Çanta sportive me printim të personalizuar Sa litra ka një çantë palestrës?40 litra.Mesatarja e një çantë palestre është midis 30 dhe 40 litra.Kjo është një madhësi e mirë për ruajtjen e shumicës së pajisjeve të stërvitjes, por mjaft e vogël për t'u pajtuar me kufizimet e transportit të linjës ajrore në rast se dëshironi të merrni çantën tuaj gjatë udhëtimeve.Çfarë duhet të hani para palestrës?Këtu janë zgjedhjet tona kryesore për atë që duhet të hani menjëherë para stërvitjes.Tost me drithë të plotë, kikirikë...
12Tjetra >>> Faqe 1/2

Aktualisht nuk ka skedarë të disponueshëm