Bagazh i fortë

Bagazh i fortë

Omaska® Bagazhi Kina Prodhuesi

Bagazhet Pp(Polipropileni)/abs/korniza alumini/materiali prej pëlhure janë zgjedhja e parë për udhëtime për 7.594 miliardë njerëz në mbarë botën.Këto lloj bagazhesh/valixhesh kanë kosto-efektive, të lehta, rezistente ndaj shpërthimit, kundër rënies, të pathyeshme dhe që nuk dëmtohen lehtë.Omaska®, si një prodhues kinez me 24 vjet përvojë prodhimi, ne mund të kontrollojmë kostot nga burimi dhe t'ju japim çmimin më të mirë.Ne kemi 10 linja moderne prodhimi dhe 500 punonjës.Ne kemi 10 stilistë me më shumë se 10 vjet përvojë të projektimit në industri dhe 30 inspektorë të cilësisë.Ne ju premtojmë se çdo produkt i dorëzuar tek ju është i një cilësie të lartë.Omaska® ka një sistem të plotë pas shitjes dhe shërbimi ynë ndaj klientit është online 24 orë në ditë për ju.Zgjidhe problemin.

PP BAGGAGE BAIGOU FABRIKE ÇMIMI KONKURRUES NGJYRA ME RROTA DYFISHTE TË NGJITHSHME VALIGJ PP CILËSISË TË KËRSHME

Artikulli nr.:886#

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 20″24″28″ 3 copë

Karrocë: Tërhiqet

Rrota: Rrota dyshe

Lock: Kyçja e kombinuar

Rreshtimi: 210D poliestër

Pa pjesë të zgjerueshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 6300 komplete, 1 model, 5 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Karrocë alumini me shumicë fabrika me dy rrota që përputhen me ngjyra 4 copë Set PP Bagazhi

Numri i artikullit: TSX04#

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 14″ 20″24″28″ 4 copë

Karrocë: Karrocë alumini

Rrota: Rrota dyshe

Kyçja: Kyçja e integruar

Rreshtimi: 210D poliestër

Me ngjyrë të përshtatshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 600 komplete, 1 model, 5 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Set bagazhesh Omaska ​​New Design PP

Numri i artikullit: 80010

Materiali: bagazh PP

Madhësia: 1 SET 20″24″28″ 3 copë

Karrocë: Karrocë hekuri

Rrota: Rrota dyshe

Kyçja: bllokim i integruar

Rreshtimi: 210D poliestër

Me ngjyrë të përshtatshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 600 komplete, 1 model, 5 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Udhëtimi Ndërkombëtar i bagazheve më të mira Pp Materiale 3 copë Komplete

Artikulli nr.: #PP12

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 20″24″28″ 3 copë

Karrocë: Tërhiqet

Rrota: Rrota dyshe

Lock: Kyçja e kombinuar

Rreshtimi: 210D poliestër

Pa pjesë të zgjerueshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 648 komplete, 1 model, 11 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

2023 Bagazhi i fortë Pp me stil të ri për ruajtje udhëtimi

numri i temave: PP15#

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 20″24″28″ 3 copë

Karrocë: Tërhiqet

Rrota: Rrota dyshe

Lock: Kyçja e kombinuar

Rreshtimi: 210D poliestër

Pa pjesë të zgjerueshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 648 komplete, 1 model, 9 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Set me rrota dyfishe me ngjyra Pp 3pcs Bagazhi

Numri i artikullit: PP10#

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 20″24″28″ 3 copë

Karrocë: Karrocë alumini

Rrota: Rrota dyshe

Kyçja: Kyçja e integruar

Rreshtimi: 210D poliestër

Me ngjyrë të përshtatshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 600 komplete, 1 model, 5 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Furnizues Omaska ​​Komplete valixhesh me guaskë të forta Pp me porosi 3 copë

Numri i artikullit: PP08#

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 14″ 20″24″28″ 4 copë

Karrocë: Karrocë alumini

Rrota: Rrota dyshe

Kyçja: Kyçja e integruar

Rreshtimi: 210D poliestër

Me ngjyrë të përshtatshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 600 komplete, 1 model, 5 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Shitje me shumice Double Wheel Pp Bagage 4pcs Set 14 20 24 28 Inch

Numri i artikullit: PP09#

Materiali: bagazh PP

Madhësia: SET 14″ 20″24″28″ 4 copë

Karrocë: Karrocë alumini

Rrota: Rrota dyshe

Kyçja: Kyçja e integruar

Rreshtimi: 210D poliestër

Me ngjyrë të përshtatshme

Përputhja e tubave me zinxhir dhe PVC

1x40HQ, 600 komplete, 1 model, 5 ngjyra

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit

Komplete bagazhesh udhëtimi të karrocave me 4 rrota me dizajn të ri të Fabrikës së Kinës

Përshkrimi Meta: Zbuloni bagazhet e nivelit më të lartë të krijuar për organizim pa probleme dhe cilësi të jashtëzakonshme.Valixhet tona premium ofrojnë ambiente të brendshme të ndara në mënyrë inteligjente, duke i bërë udhëtimet tuaja të lehta.Eksploroni tani!

Kasë e re udhëtimi Omaska ​​me bagazh me rrota të heshtur 360 gradë

OMASKA® Koleksioni i ri i bagazheve është shoqëruesi i përsosur për udhëtarët që kërkojnë stil, rehati dhe funksionalitet.Me gamën e tij të gjerë të ngjyrave të gjalla, dorezat e rehatshme, rrotat rrotulluese të heshtura 360 gradë dhe brendësinë e gjerë, bagazhi ynë është krijuar për t'i bërë udhëtimet tuaja jo vetëm të përshtatshme, por edhe vizualisht mahnitëse.Ngritni përvojën tuaj të udhëtimit meOMASKA®– ku bagazhi juaj është po aq unik sa ju.Eksploroni koleksionin tonë sot dhe filloni aventurën tuaj të radhës me stil!

Set i bagazheve të karrocave ABS me logo me porosi të prodhuesit kinez

Ngritni përvojën tuaj të udhëtimit meOMASKA® Set i bagazheve, një testament për bashkimin e përsosur të veçorive inovative dhe dizajnit të përjetshëm.Me rrota rrotulluese të heshtura 360 gradë, një brendshme të bollshme dhe një dorezë teleskopike të rregullueshme me tre faza, ky grup bagazhesh është krijuar për të përmbushur nevojat e udhëtarëve modernë që kërkojnë komoditet, shkathtësi dhe stil.Pavarësisht nëse jeni duke nisur një largim fundjave ose një udhëtim të gjatë,OMASKA®Seti i bagazheve është shoqëruesi juaj më i mirë i udhëtimit.Mos bëni kompromis për komoditetin ose stilin - zgjidhniOMASKA® dhe filloni aventurat tuaja me sofistikim.Eksploroni koleksionin tonë sot dhe ripërcaktoni mënyrën se si udhëtoni.

123456Tjetra >>> Faqe 1/7

Aktualisht nuk ka skedarë të disponueshëm