Ранец за чанта за пелени OMASKA со преносна подлога за менување Големи унисекс чанти за бебиња Повеќенаменски пакет за патување назад за мајки Тато #HS2015-2

Краток опис:

Бр. ставка: HS2015-2

Материјал: Оксфорд

Големина: 26,0×20,0×46,0CM

Тежина: 0,54 KGS

Поставата: 210D полиестер

30 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 18,5 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

Прифатете ја нарачката SKD (полу-соборен).

50% T/T како депозит, салдото пред превозот


Детали за производот

Ознаки на производи

PRODUCTS DESCRIPTIONMommy чантата е специјално дизајнирана и произведена за практичноста на грижата за доенчиња и мали деца. Производите на доенчиња, мали деца и мајки се ставаат во кесата посебно за да им се овозможи на мајките да ги изнесат своите деца надвор.

12 18 19 0U9A6693 21 0U9A6724 22

Трговски услови

Употреба Патување/лаптоп/дневно/деловно Пакување на производи (1) PP кеса + картон (2) Може да се прилагоди
Термин на цени EXW, FOB, CNF, CIF, DDU, итн Услови на плаќање T/T, Western Union, L/C
Пристаниште за товарење ТИЈАНЏИН, КИНА Детали за испорака По море/воздух/копно/експрес
Примерок на време 1.заеднички ранци:3-9 дена Време на производство 500-1000: 20-25 дена
1K-5K: 25-35 дена
5K-30K: 35-45 дена
 2.комплицирани ранци: 9-14 дена >30K: повеќе од 45 дена
комплицирани ранци:да се дискутира посебно

WHO WE ARE

1) Топ 10 производител на интелигентни ранци ориентирани кон истражување и развој

2) 21 година производител посветен на развој на интелигентни ранци

3) Мал MOQ за поддршка на нови клиенти

4) брза испорака ASAP

ВОВЕД НА МАРКАТА ОМАСКА

终极LOGO Корпоративна филозофија на ОМАСКА: Со нашата платформа да задоволиме повеќе луѓе Со нашите производи да имаат корист повеќе клиенти
Претприемнички дух:Внимателно правење на секој производ. Внимателно опслужување на сите клиенти OMASKA
OMASKA BACKPACKS Нашата мисија:Направете го патувањето полесно Да бидете најдобриот снабдувач на багаж и ранец

COOPERATE POLICYS

ПРЕТПРОДАЖБА:

1) Професионален тим кој ќе ви служи: опслужувајќи 1580 претпријатија

ВО ПРОДАЖБА:

1) Ефикасност: 8 часа за земање примероци и 7 дена испорака на стоки (најбрзо)

2) 3 дена едно ажурирање за напредок на нарачката.

3) Одговор на е-пошта во рок од 3 часа (работно време).

4) Направете ги примероците додека не сте задоволни.

5) Обезбедете распоред за производство и фотографии за да ве информираме за статусот на производството.

6) Испратете примерок за проверка пред масовно производство.

7) Загарантирана навремена испорака.

ПО ПРОДАЖБА:

1) 15 дена квалитетен демурален период.

2) 365 дена гаранција за размена на стоки.

3) Понудете маркетинг насоки.

4) Секое квартално, едно лансирање на производ.

FAQ

П: Која е вашата минимална количина на нарачка за ранецот?

О: MOQ е 600 парчиња/дизајн, но ние ќе се потрудиме да поддржиме ако е помало од 600 парчиња/дизајн. За бојата или моделот, обично MOQ е 300 парчиња/боја (шема).

П:Какви информации треба да се обезбедат ако ми треба цената/цитатот за ранецот?

О: Количина на нарачка, приспособено лого и други барања, термин на цена (EXW, FOB, CIF итн.) и други барања ако имате.

П: Дали можете да го прилагодите ранецот според нашите сопствени дизајни или примероци?

О: Да, можеме да обезбедиме OEM или ODM услуги според различните потреби на клиентите, имаме богато и професионално искуство во приспособен редослед, така што сме целосно способни да ги прилагодиме производите со вашите дизајни или примероци и да обезбедиме некои предлози за да помогнеме вашата компанија да решава поврзани професионални прашања или проблеми.

П: Кои се предностите на вашата фабрика за куфери и ранци OMASKA?

О: Нашите производи направени од материјал за заштита на животната средина;

Професионалниот тим кој опслужуваше 1.250 брендови компании/дистрибутери/трговци на големо за да ви служи;

Примерок за испорака од 8 часа и 7 дена за испорака на стоки;

Со 15-годишно професионално искуство во дизајнирање интелигентни производи за кеси.

П: Немаме сопствен дизајн за ранците. Можете ли да ја прифатите нарачката ODM?

О: Да, имаме дизајнерски тим со богато искуство во дизајнот на ранци, така што можеме да обезбедиме услуга ODM според барањата на клиентите, но треба да се плати разумна цена за дизајн за ранците.

П: Може ли да имам примерок од ранецот за проверка?

О: Да, нема проблем. Можеме да обезбедиме примерок од ранците.

П: Кој е терминот на плаќање?

A: T/T, Western Union, L/C, Alipay, Wechat плаќање, O/A

П: Каде е вашата фабрика за куфери и ранци OMASKA?

О: Нашето Фабрика за куфери и ранци ОМАСКА се наоѓа во Баигу, Кина.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Поврзани производи

  • OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM HS810 FACTORY DIRECTLY WHOLESALE FASHION DESIGN BIG CAPACITY WATERPROOF LEISURE BACKPACKS

   OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM HS810 FACTORY DIRECTL...

     OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM HS810 FACTORY ДИРЕКТНО МОДЕН ДИЗАЈН НА ГОЛЕМО РАНЦИ ВОДОТПОРНИ РАНЦИ ЗА Слободно време со голем капацитет Дали ранец од 20 литри е доволно голем за училиште? Училишен ранец со капацитет од 15 до 20 литри е доволно голем. Овие ранци се компактни, но често имаат дополнителни прегради за складирање на калкулатор, пенкала и клучеви. Има и многу мали ранци со преграда за лаптоп и таблет. Што е...

  • 2020 New Folding Backpack Portable Ultralight Waterproof Outdoor Multifunction Storage Folding Bag

   Нов преклопен ранец од 2020 година пренослив ултралесен со...

   Информации за производот Достапна боја: Црна, сина, зелена, портокалова, сива. темно.сина, л.сина Големини на производот 34*20*55CM Тежина на артиклот 0.38KGS Бруто тежина 0.48KGS Оддел за унисекс-возрасен лого Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на производ RW531# MOQ 50 парчиња по боја Најпродавани ранг 5#, 18 #, 8774#, 023#,1901# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година 2020 Нов преклопен ранец Пренослив ултралесен водоотпорен надворешен мултифункционален преклопен торба за складирање

  • OMASKA 2021 Fashion design whoelsale HS2036 Mommy Baby Backpack

   OMASKA 2021 Моден дизајн на големо HS2036 Мамо...

   Информации за производот Достапна боја: ************* БР. на артикал: HS2036# Големини: 26x18x41CM NW: 0,60 KGS GW: 0,62 KGS Оддел: унисекс-возрасен лого: Omaska ​​или Прилагодено лого MOQ 600 парчиња Најдобро Ранг на продавачите HS2036# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година OMASKA 2021 Моден дизајн големопродажба HS2036 Ранец за мамичко бебе

  • Canton Fair OMASKA OEM ODM business waterproof men usb port oxford school backpack

   Кантонски саем OMASKA OEM ODM деловен водоотпорен...

   Големини на производот 50*31*14CM Тежина на артикалот 0,7KGS Боја сива црна сина пакување Една кеса за торбичка по п.п., 35 парчиња за една тетрапак, големина на картон 50*60*70cm Лого Omaska ​​или приспособено лого број на ставка 004 MOQ 100 PCS Најпродавани ранг за USB Рефлективна лента за полнење на порта за полнење Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година

  • Omaska hiking backpack 60L Large Capacity waterproof travel outdoor backpack with shoes compartment#whwjf1688

   Омаска планинарски ранец 60L Голем капацитет вода...

   Како да изберете ранец на отворено? Најпрво, според вашата носивост (нослива тежина) и потребите за употреба, како што се растојанието на патување, време итн., изберете колку голем ранец ви треба Потоа следува избор на функционалност: водоотпорна, отпорна на абење, боја, материјал, дали дизајнот на системот за носење е удобен и разумен, дали има внатрешен држач итн. Услови за трговија Употреба Патување/лаптоп/Дневно/Деловен производ Пакување (1)ПП торба+картон(2)Може да се ...

  • Custom large capacity blue print polyester school laptop backpack

   Прилагодено полиестерско полиестерско печатење со голем капацитет со голем капацитет...

   Информации за производот Достапна боја: Црна, сива, Сина Големини на производот 32*15*50CM Тежина на артиклот 0,7 KGS Бруто тежина 0,8 KGS Одделението за унисекс-возрасен лого Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на ставка 1928# MOQ 500 PCS Најпродавани 18#05 ранг , 1811#, 8774#, 023#,1901# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година Училишен ранец за лаптоп полиестер со сино печатење со сопствен голем капацитет