Çanta shpine për pelena OMASKA me jastëk këmbyes portativ Çanta të mëdha unisex për fëmijë Paketa mbrapa udhëtimi me shumë qëllime për nënat Babi #HS2015-2

Përshkrim i shkurtër:

Numri i artikullit: HS2015-2

Materiali: Oxford

Madhësia: 26.0×20.0×46.0CM

Pesha: 0.54 kg

Rreshtimi: 210D poliestër

30 copë për kuti, madhësia e kartonit 50x60x70 CM, 18,5 kg për kuti

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

Prano urdhrin SKD (Semi-Knocked Down).

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

PRODUCTS DESCRIPTIONÇanta e mamit është projektuar dhe prodhuar posaçërisht për lehtësinë e kujdesit për foshnjat dhe fëmijët e vegjël. Produktet e foshnjave, fëmijëve të vegjël dhe nënave futen në çantë veç e veç për të ofruar lehtësi për nënat që të nxjerrin fëmijët e tyre jashtë.

12 18 19 0U9A6693 21 0U9A6724 22

Kushtet e tregtisë

Përdorimi Udhëtim/Laptop/Ditore/Biznes Paketimi i produktit (1) çantë PP + kartoni (2) Mund të personalizohet
Afati i çmimit EXW, FOB, CNF, CIF, DDU, etj Kushtet e pagesës T/T, Western Union, L/C
Portin e ngarkimit TIANJIN, KINË Detajet e Dergesës Nga deti/ajri/toka/ekspresi
Shembull Koha e Udhëheqjes 1.çanta shpine të zakonshme:3-9 ditë Koha e udhëheqjes së prodhimit 500-1000: 20-25 ditë
1K-5K: 25-35 ditë
5K-30K: 35-45 ditë
 2.çanta shpine të komplikuara: 9-14 ditë >30K: më shumë se 45 ditë
çanta shpine të ndërlikuara: diskutohen veçmas

WHO WE ARE

1) 10 prodhuesit kryesorë të çantave të shpinës inteligjente të orientuar drejt R&D

2) 21 vjet prodhues i përkushtuar për zhvillimin e çantave të shpinës inteligjente

3) MOQ i vogël për të mbështetur klientët e rinj

4) shpërndarje e shpejtë sa më shpejt që të jetë e mundur

HYRJA E MARKAVE OMASKA

终极LOGO Filozofia e korporatës OMASKA: Me platformën tonë për të kënaqur më shumë njerëz Me produktet tona për të përfituar më shumë klientë
Fryma e ndërmarrjes:Bërja e çdo produkti me kujdes Duke i shërbyer gjithmonë klientit me vëmendje OMASKA
OMASKA BACKPACKS Misioni yne:Duke e bërë udhëtimin më të lehtëPër të qenë furnizuesi më i mirë i bagazheve dhe çantës së shpinës

COOPERATE POLICYS

SHITJE PARAPRAKE:

1) Ekipi profesional për t'ju shërbyer: duke u shërbyer 1580 ndërmarrjeve

NE SHITJE:

1) Efikasiteti: 8 orë për marrjen e mostrave dhe shpërndarjen e mallrave 7 ditë (më shpejt)

2) 3 ditë një përditësim për përparimin e porosisë.

3) Përgjigje me email brenda 3 orëve (koha e punës).

4) Bëni mostrat derisa të jeni të kënaqur.

5) Siguroni orarin e prodhimit dhe fotot për t'ju mbajtur të përditësuar në lidhje me statusin e prodhimit.

6) Dërgoni mostrën për kontroll përpara prodhimit në masë.

7) Dorëzimi në kohë i garantuar.

PAS SHITJEVE:

1) 15 ditë periudha e demurrimit cilësor.

2) 365 ditë sigurim i shkëmbimit të mallrave.

3) Ofroni udhëzime marketingu.

4) Çdo tremujor, një lançim produkti.

FAQ

Pyetje: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj për çantën e shpinës?

Përgjigje: MOQ është 600 copë/dizajn, por ne do të përpiqemi të mbështesim më të mirën nëse më pak se 600 copë/dizajn. Për ngjyrën ose modelin, zakonisht MOQ është 300 copë/ngjyrë (model).

Pyetje: Çfarë lloj informacioni duhet të sigurohet nëse kam nevojë për çmimin/kuotimin për çantën e shpinës?

Përgjigje: Sasia e porosisë, logoja e personalizuar dhe kërkesat e tjera, termi i çmimit (EXW, FOB, CIF etj.) dhe kërkesa të tjera nëse keni.

Pyetje: A mund ta personalizoni çantën e shpinës sipas modeleve ose mostrave tona?

Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë shërbime OEM ose ODM sipas nevojave të ndryshme të klientëve, ne kemi përvojë të pasur dhe profesionale në mënyrë të personalizuar, kështu që ne jemi plotësisht të aftë të personalizojmë produktet me modelet ose mostrat tuaja dhe të ofrojmë disa sugjerime për të ndihmuar kompaninë tuaj për të zgjidhur pyetje ose probleme profesionale të lidhura.

Pyetje: Cilat janë avantazhet e fabrikës suaj të valixheve dhe shpinës OMASKA?

A: Produktet tona të bëra nga materiali për mbrojtjen e mjedisit;

Ekipi profesional që u shërbeu 1250 markave kompanive/shpërndarësve/shitësve me shumicë për t'ju shërbyer;

Mostra e dorëzimit 8 orë dhe dërgesa e mallrave 7 ditë;

Me 15 vjet përvojë profesionale në dizajnimin e produkteve inteligjente të çantave.

Pyetje: Ne nuk kemi dizajnin tonë për çantat e shpinës. A mund ta pranoni porosinë ODM?

Përgjigje: Po, ne kemi një ekip projektimi me përvojë të pasur në hartimin e çantave të shpinës, kështu që ne mund të ofrojmë shërbim ODM sipas kërkesave të klientëve, por kostoja e arsyeshme e projektimit për çantat e shpinës duhet të paguhet.

Pyetje: A mund të kem mostrën e shpinës për kontroll?

A: Po, nuk ka problem. Ne mund të ofrojmë mostrën e çantave të shpinës.

Pyetje: Cili është afati i pagesës?

A:T/T, Western Union, L/C, Alipay, pagesë Wechat, O/A

Pyetje: Ku është fabrika juaj e valixheve dhe shpinës OMASKA?

A: Jonë Fabrika e valixheve dhe çantave të shpinës OMASKA ndodhet në Baigou, Kinë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të ngjashme

  • OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM HS810 FACTORY DIRECTLY WHOLESALE FASHION DESIGN BIG CAPACITY WATERPROOF LEISURE BACKPACKS

   OMASKA CUSTOMIZE LOGO OEM HS810 FACTORY DIRECTL...

     OMASKA CUSTOMIZE LOGO FABRIKA OEM HS810 DIREKT ME SHUMIC DIZAJNIM MODË ME KAPACITE TË MADH ÇANTE SHPAPI TË NDËRRUARA NË UJË PËR KOHA E LARTË A është një çantë shpine 20 litra mjaft e madhe për shkollë? Një çantë shpine shkollore me një kapacitet nga 15 deri në 20 litra është mjaft e madhe. Këto çanta shpine janë kompakte, por shpesh kanë ndarje shtesë për të ruajtur një makinë llogaritëse, stilolapsa dhe çelësa. Ka gjithashtu shumë çanta të vogla shpine me një ndarje për laptop dhe tabletë. Cfare eshte...

  • 2020 New Folding Backpack Portable Ultralight Waterproof Outdoor Multifunction Storage Folding Bag

   Çantë shpine e re e palosshme 2020 portative ultra e lehtë me...

   Informacioni i produktit Ngjyra e disponueshme: E zezë, blu, jeshile, portokalli, gri. dark.blu, l.blu Madhësitë e produktit 34*20*55CM Pesha e artikullit 0.38KGS Pesha bruto 0.48KGS Logo e departamentit unisex-adult Omaska ​​ose logo e personalizuar Numri i modelit të artikullit RW531# MOQ 50 copë për ngjyrë Renditja më e shitur #185 #, 8774#, 023#,1901# Garancia dhe garancia e produktit mbështetës: 1 vit 2020 Çantë shpine e re e palosshme portative, ultra e lehtë, e papërshkueshme nga uji, e jashtme, shumëfunksionale e palosshme

  • OMASKA 2021 Fashion design whoelsale HS2036 Mommy Baby Backpack

   OMASKA 2021 Dizajni i modës shitje me shumicë HS2036 Mami...

   Informacioni i produktit Ngjyra e disponueshme: ************* NR. Artikulli: HS2036# Madhësitë: 26x18x41CM NW: 0,60 KGS GW: 0,62 KGS Departamenti: unisex-të rritur Logo: Omaska ​​ose logo e personalizuar MOQ 600 copë Më e mira Renditja e shitësve HS2036# Garancia dhe garancia e produktit mbështetës: 1 vit OMASKA 2021 Dizajni i modës shitje me shumicë HS2036 Mommy Baby

  • Canton Fair OMASKA OEM ODM business waterproof men usb port oxford school backpack

   Panairi i Kantonit OMASKA OEM ODM i papërshkueshëm nga uji i biznesit...

   Madhësitë e produktit 50*31*14CM Pesha e artikullit 0,7 KGS Ngjyra Gri E zezë E kaltër Paketim Një qese për çdo qese pp, 35 copë për një kuti kartoni, madhësia e kartonit 50*60*70 cm Logo Omaska ​​ose logo e personalizuar Numri i artikullit 004 MOQ 100 copë USB Rank më të shitur Garancia e shiritit reflektues të portit të karikimit dhe garancia e produktit mbështetës: 1 vit

  • Omaska hiking backpack 60L Large Capacity waterproof travel outdoor backpack with shoes compartment#whwjf1688

   Çantë shpine Omaska ​​hiking 60L Ujë me kapacitet të madh...

   Si të zgjidhni një çantë shpine në natyrë? Para së gjithash, sipas kapacitetit tuaj mbajtës (peshës mbajtëse) dhe nevojave të përdorimit, si distanca e udhëtimit, koha, etj., zgjidhni sa e madhe keni nevojë për një çantë shpine. Pastaj ekziston zgjedhja e funksionalitetit: i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj konsumit, ngjyra, materiali, nëse dizajni i sistemit të transportit është i rehatshëm dhe i arsyeshëm, nëse ka një kllapa të brendshme, etj. Kushtet e tregtisë Përdorimi Udhëtimi/Laptopi/Produkti i përditshëm/Biznesi Paketimi (1)çantë PP+kartoni(2)Mund të jetë ...

  • Custom large capacity blue print polyester school laptop backpack

   Veshje poliesteri me printim blu me kapacitet të madh...

   Informacioni i produktit Ngjyra e disponueshme: E zezë, gri,Blu Madhësitë e produktit 32*15*50CM Pesha e artikullit 0,7 KGS Pesha bruto 0,8 KGS Logoja e departamentit unisex-të rritur Omaska ​​ose logo e personalizuar Numri i modelit të artikullit 1928# MOQ 500 PC 118005 Më të shiturat , 1811#, 8774#, 023#,1901# Garanci & Mbështetje Garancia e produktit: 1 vit Çantë shpine e personalizuar e laptopit shkollor me poliester me printim blu me kapacitet të madh