OMASKA Прилагодена водоотпорна торбичка за пелени со голем капацитет за преклопен кревет за бебиња Патување Мамичка торба за пелени Ранец #HS2083

Краток опис:

Број на ставка: HS2083#

Материјал: Оксфорд

Големина: 31,0×25,0×43,0CM

Тежина: 1,2 KGS

Поставата: 210D полиестер

20 парчиња по картон, големина на картон 50x60x70CM, 20 кг по картон

Нарачка OEM/ODM (приспособете го логото)

50% T/T како депозит, салдото пред превозот


Детали за производот

Ознаки на производи

PRODUCTS DESCRIPTION

1

Како да изберете торби за пелени за ранец?

Избор на стил Изберете торба за пелени во стил на гласник ако сакате помала, организирана торба. Месинџер чантите обично имаат голем ремен што се обвива преку 1 од вашите рамења. Изберете торба ако сакате поголема чанта со многу простор. … Изберете ранец ако сакате да ја балансирате тежината. … Изберете дизајнер ако ви е важна луксузната чанта. …9

торбичка за пелени (или торбичка за пелени) е торба за складирање со многу џебови која е доволно пространа за носење пелени и сите предмети поврзани со бебето додека одите на семеен излет.7

 

Трговски услови

Употреба Патување/лаптоп/дневно/деловно Пакување на производи (1) PP торба + картон (2) Може да се прилагоди
Термин на цени EXW, FOB, CNF, CIF, DDU, итн Услови на плаќање T/T, Western Union, L/C
Пристаниште за товарење ТИЈАНЏИН, КИНА Детали за испорака По море/воздух/копно/експрес
Примерок на време 1.заеднички ранци:3-9 дена Време на производство 500-1000: 20-25 дена
1K-5K: 25-35 дена
5K-30K: 35-45 дена
 2.комплицирани ранци: 9-14 дена >30K: повеќе од 45 дена
комплицирани ранци:да се дискутира посебно

WHO WE ARE

1) Топ 10 производител на интелигентни ранци ориентирани кон истражување и развој

2) 21 година производител посветен на развој на интелигентни ранци

3) Мал MOQ за поддршка на нови клиенти

4) брза испорака ASAP

ВОВЕД НА МАРКАТА ОМАСКА

终极LOGO Корпоративна филозофија на ОМАСКА: Со нашата платформа да задоволиме повеќе луѓе Со нашите производи да имаат корист повеќе клиенти
Претприемнички дух:Внимателно правење на секој производ. Внимателно опслужување на сите клиенти OMASKA
OMASKA BACKPACKS Нашата мисија:Направете го патувањето полесно Да бидете најдобриот снабдувач на багаж и ранец

COOPERATE POLICYS

ПРЕТПРОДАЖБА:

1) Професионален тим кој ќе ви служи: опслужувајќи 1580 претпријатија

ВО ПРОДАЖБА:

1) Ефикасност: 8 часа за земање примероци и 7 дена испорака на стоки (најбрзо)

2) 3 дена едно ажурирање за напредок на нарачката.

3) Одговор на е-пошта во рок од 3 часа (работно време).

4) Направете ги примероците додека не сте задоволни.

5) Обезбедете распоред за производство и фотографии за да ве информираме за статусот на производството.

6) Испратете примерок за проверка пред масовно производство.

7) Загарантирана навремена испорака.

ПО ПРОДАЖБА:

1) 15 дена квалитетен демурален период.

2) 365 дена гаранција за размена на стоки.

3) Понудете маркетинг насоки.

4) Секое квартално, едно лансирање на производ.

FAQ

П: Која е вашата минимална количина на нарачка за ранецот?

О: MOQ е 600 парчиња/дизајн, но ние ќе се потрудиме да поддржиме ако е помало од 600 парчиња/дизајн. За бојата или моделот, обично MOQ е 300 парчиња/боја (шема).

П: Какви информации треба да се обезбедат ако ми треба цената/цитатот за ранецот?

О: Количина на нарачка, приспособено лого и други барања, термин на цена (EXW, FOB, CIF итн.) и други барања ако имате.

П: Дали можете да го прилагодите ранецот според нашите сопствени дизајни или примероци?

О: Да, можеме да обезбедиме OEM или ODM услуги според различните потреби на клиентите, имаме богато и професионално искуство во приспособен редослед, така што сме целосно способни да ги приспособиме производите со вашите дизајни или примероци и да обезбедиме некои предлози за помош вашата компанија да решава поврзани професионални прашања или проблеми.

П: Кои се предностите на вашата фабрика за куфери и ранци OMASKA?

О: Нашите производи направени од материјал за заштита на животната средина;

Професионалниот тим кој опслужуваше 1.250 брендови компании/дистрибутери/трговци на големо за да ви служи;

Примерок за испорака од 8 часа и 7 дена за испорака на стоки;

Со 15-годишно професионално искуство во дизајнирање интелигентни производи за кеси.

П: Немаме сопствен дизајн за ранците. Можете ли да ја прифатите нарачката ODM?

О: Да, имаме дизајнерски тим со богато искуство во дизајнот на ранци, така што можеме да обезбедиме услуга ODM според барањата на клиентите, но треба да се плати разумна цена за дизајн за ранците.

П: Може ли да го имам примерокот од ранецот за проверка?

О: Да, нема проблем. Можеме да обезбедиме примерок од ранците.

П: Кој е терминот на плаќање?

A: T/T, Western Union, L/C, Alipay, Wechat плаќање, O/A

П: Каде е вашата фабрика за куфери и ранци OMASKA?

О: Нашето Фабрика за куфери и ранци ОМАСКА се наоѓа во Баигу, Кина.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Поврзани производи

  • OMASKA Diaper Bag Backpack with Portable Changing Pad Large Unisex Baby Bags Multipurpose Travel Back Pack for Moms Dad #HS2015-2

   Ранец за пелени OMASKA со пренослив чанџи...

   Mommy чантата е специјално дизајнирана и произведена за практичноста на грижата за доенчиња и мали деца. Производите на доенчиња, мали деца и мајки се ставаат во кесата посебно за да им се овозможи на мајките да ги изнесат своите деца надвор. Трговски услови Употреба Патување/лаптоп/дневно/деловен производ Пакување (1)ПП торба+картон(2)Може да се приспособи Термин на цени EXW, FOB, CNF,CIF, DDU, итн. Услови за плаќање T/T, Western Union, L/C Пристаниште за товарење ТИАНЏИН, КИНА Детали за испорака...

  • Omasak backpack factory recommend laptop backpacks 15.6 inch for man women computer bags#HS1329

   Фабриката за ранци во Омасак препорачува ранци за лаптоп...

   Дали ранците за лаптоп се безбедни? Не преоптоварувајте го ранецот: иако вашиот лаптоп е заштитен во куќиштето, оштетувањето на ранецот сепак може да предизвика проблеми. Ремени може да се скршат или да се откачат, а долниот дел од вашата чанта може да скине ако ставите премногу тежина во неа. Професионалните фабрики за ранци препорачуваат ранци за лаптоп 15,6 инчи за машки женски компјутерски торби Трговски услови Употреба Патување/лаптоп/дневно/деловен производ Пакување (1)PP торба+картон(2)Може да се прилагоди Цена Термин EXW, FOB, C...

  • OMASKA Smart Backpack For Travelling Bagpack Mens Business Back Packs Laptop Travel Backpack Bag With USB Charging Port LXT9095

   OMASKA паметен ранец за патување торба Мене...

   Дали ранците за лаптоп се безбедни? Не преоптоварувајте го ранецот: иако вашиот лаптоп е заштитен во куќиштето, оштетувањето на ранецот сепак може да предизвика проблеми. Ремени може да се скршат или да се откачат, а долниот дел од вашата чанта може да скине ако ставите премногу тежина во неа. Професионалните фабрики за ранци препорачуваат ранци за лаптоп 15,6 инчи за машки женски компјутерски чанти Трговски услови Употреба Патување/лаптоп/дневно/деловен производ Пакување (1)PP торба+картон(2)Може да се прилагоди Цена Термин EXW, FOB,...

  • 2021 OMASKA 12pcs 16pcs set 005# hot selling CKD (semi finished) ABS luggage

   2021 OMASKA 12 парчиња 16 парчиња сет 005# топла продажба CK...

   Информации за производот Достапна боја: црна, сребрена, сина, виолетова, l.златна, зелена Големини на производот 18″19″20″21″22″23″24″25″26″27″28″29″Нето тежина 29″ 6GS 33,6KGS лого на Unisex на одделот Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на ставка SZ005# MOQ 370sets = 1X40HQ контејнер Најпродавани ранг 005# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година 2021 година OMASKA 12 парчиња 16 парчиња жешки сет ...

  • 2021 OMASKA NEW TREND TSX21016 WHOESALE HIGH QUALITY BUSINESS BACKPACK

   2021 OMASKA НОВ ТРЕНД TSX21016 WHOESAL HIGH QU...

   Информации за производот Достапна боја: црна, сива БР. на производот: TSX21016# Големини: 30x19x46CM NW: 0,85 KGS GW: 0,95 KGS Оддел: унисекс-возрасен лого: Omaska ​​или приспособено лого MOQ 600 парчиња Поддршка на производот 600 парчиња Најпродавани производи War2ty1 1 година 2021 OMASKA НОВ ТРЕНД TSX21016 ГОЛЕМА ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДЕЛОВЕН РАН Висококвалитетен деловен ранец со дел што може да се прошири за да помогне да се стават повеќе работи во внатрешноста на ранецот Деловен ранец со 2 корпи за ...

  • Meinaili 2019 smart usb charge port nylon custom laptop backpack bag

   Meinaili 2019 паметна порта за полнење на USB најлон custo...

   Информации за производот Достапна боја: Црна, сива, сина Големини на производот 31*15*45CM Тежина на артиклот 1,9 фунти Бруто тежина 2,0 фунти Лого на одделот за унисекс-возрасен Omaska ​​или приспособено лого Број на модел на ставка 1801# MOQ 600 PCS Најпродавани ранг 5#, 110 , 1811#, 8774#, 023#,1901# Гаранција и поддршка Гаранција на производот: 1 година Овој пакет од Omaska ​​има изненадувачка количина на организациски компоненти поради неговата мала тежина (нешто помалку од две фунти). Има наполнет ла...