Çantë pelenash me kapacitet të madh OMASKA me porosi të papërshkueshme nga uji për çantë shpine me pelena të palosshme për shtratin e bebeve Çanta shpine për mami #HS2083

Përshkrim i shkurtër:

Numri i artikullit: HS2083#

Materiali: Oxford

Madhësia: 31.0×25.0×43.0CM

Pesha: 1.2 kg

Rreshtimi: 210D poliestër

20 copë për kuti, madhësia e kartonit 50x60x70 CM, 20 kg për kuti

Porosi OEM/ODM (përshtat logon)

50% T/T si depozitë, bilanci para transportit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

PRODUCTS DESCRIPTION

1

Si të zgjidhni çantat e pelenave të shpinës?

Zgjedhja e një stili Zgjidhni një çantë pelenash të stilit mesazher nëse ju pëlqen një çantë më e vogël dhe e organizuar. Çantat Messenger zakonisht kanë një rrip të madh që mbështjell 1 nga shpatullat tuaja. Zgjidhni një bagazh nëse dëshironi një çantë më të madhe me shumë hapësirë. … Zgjidhni një çantë shpine nëse dëshironi të balanconi peshën. … Zgjidh një stilist nëse një çantë luksoze është e rëndësishme për ty. …9

çanta e pelenave (ose çanta e pelenave) është një çantë magazinimi me shumë xhepa, e cila është mjaft e gjerë për të mbajtur pelenat dhe të gjitha sendet e lidhura me fëmijën gjatë një shëtitjeje familjare.7

 

Kushtet e tregtisë

Përdorimi Udhëtim/Laptop/Ditore/Biznes Paketimi i produktit (1) çantë PP + kartoni (2) Mund të personalizohet
Afati i çmimit EXW, FOB, CNF, CIF, DDU, etj Kushtet e pagesës T/T, Western Union, L/C
Portin e ngarkimit TIANJIN, KINË Detajet e Dergesës Me det/ajër/tokë/shpreh
Shembull Koha e Udhëheqjes 1.çanta shpine të zakonshme:3-9 ditë Koha e udhëheqjes së prodhimit 500-1000: 20-25 ditë
1K-5K: 25-35 ditë
5K-30K: 35-45 ditë
 2.çanta shpine të komplikuara: 9-14 ditë >30K: më shumë se 45 ditë
çanta shpine të ndërlikuara: diskutohen veçmas

WHO WE ARE

1) 10 prodhuesit kryesorë të çantave të shpinës inteligjente të orientuar drejt R&D

2) 21 vjet prodhues i përkushtuar për zhvillimin e çantave të shpinës inteligjente

3) MOQ i vogël për të mbështetur klientët e rinj

4) shpërndarje e shpejtë sa më shpejt që të jetë e mundur

HYRJA E MARKAVE OMASKA

终极LOGO Filozofia e korporatës OMASKA: Me platformën tonë për të kënaqur më shumë njerëz Me produktet tona për të përfituar më shumë klientë
Fryma e ndërmarrjes:Bërja e çdo produkti me kujdes Duke i shërbyer gjithmonë klientit me vëmendje OMASKA
OMASKA BACKPACKS Misioni yne:Duke e bërë udhëtimin më të lehtëPër të qenë furnizuesi më i mirë i bagazheve dhe çantës së shpinës

COOPERATE POLICYS

SHITJE PARAPRAKE:

1) Ekipi profesional për t'ju shërbyer: duke u shërbyer 1580 ndërmarrjeve

NE SHITJE:

1) Efikasiteti: 8 orë për marrjen e mostrave dhe shpërndarjen e mallrave 7 ditë (më shpejt)

2) 3 ditë një përditësim për përparimin e porosisë.

3) Përgjigje me email brenda 3 orëve (koha e punës).

4) Bëni mostrat derisa të jeni të kënaqur.

5) Siguroni orarin e prodhimit dhe fotot për t'ju mbajtur të përditësuar në lidhje me statusin e prodhimit.

6) Dërgoni mostrën për kontroll përpara prodhimit në masë.

7) Dorëzimi në kohë i garantuar.

PAS SHITJEVE:

1) Periudha e demurrimit cilësor 15 ditë.

2) 365 ditë sigurim i shkëmbimit të mallrave.

3) Ofroni udhëzime marketingu.

4) Çdo tremujor, një lançim produkti.

FAQ

Pyetje: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj për çantën e shpinës?

Përgjigje: MOQ është 600 copë/dizajn, por ne do të përpiqemi të mbështesim më të mirën nëse më pak se 600 copë/dizajn. Për ngjyrën ose modelin, zakonisht MOQ është 300 copë/ngjyrë (model).

Pyetje: Çfarë lloj informacioni duhet të sigurohet nëse kam nevojë për çmimin/kuotimin për çantën e shpinës?

Përgjigje: Sasia e porosisë, logoja e personalizuar dhe kërkesat e tjera, termi i çmimit (EXW, FOB, CIF etj.) dhe kërkesa të tjera nëse keni.

Pyetje: A mund ta personalizoni çantën e shpinës sipas modeleve ose mostrave tona?

A: Po, ne mund të ofrojmë shërbime OEM ose ODM sipas nevojave të ndryshme të klientëve, ne kemi përvojë të pasur dhe profesionale në mënyrë të personalizuar, kështu që ne jemi plotësisht të aftë të personalizojmë produktet me modelet ose mostrat tuaja dhe të ofrojmë disa sugjerime për të ndihmuar kompaninë tuaj për të zgjidhur pyetje ose probleme profesionale të lidhura.

Pyetje: Cilat janë avantazhet e fabrikës suaj të valixheve dhe shpinës OMASKA?

A: Produktet tona të bëra nga materiali për mbrojtjen e mjedisit;

Ekipi profesional që u shërbeu 1250 markave kompanive/shpërndarësve/shitësve me shumicë për t'ju shërbyer;

Mostra e dorëzimit 8 orë dhe dërgesa e mallrave 7 ditë;

Me 15 vjet përvojë profesionale në dizajnimin e produkteve inteligjente të çantave.

Pyetje: Ne nuk kemi dizajnin tonë për çantat e shpinës. A mund ta pranoni porosinë ODM?

Përgjigje: Po, ne kemi një ekip projektimi me përvojë të pasur në hartimin e çantave të shpinës, kështu që ne mund të ofrojmë shërbim ODM sipas kërkesave të klientëve, por kostoja e arsyeshme e projektimit për çantat e shpinës duhet të paguhet.

Pyetje: A mund ta kem mostrën e çantës së shpinës për kontroll?

A: Po, nuk ka problem. Ne mund të ofrojmë mostrën e çantave të shpinës.

Pyetje: Cili është afati i pagesës?

A:T/T, Western Union, L/C, Alipay, pagesë Wechat, O/A

Pyetje: Ku është fabrika juaj e valixheve dhe shpinës OMASKA?

A: Jonë Fabrika e valixheve dhe çantave të shpinës OMASKA ndodhet në Baigou, Kinë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të ngjashme

  • OMASKA Diaper Bag Backpack with Portable Changing Pad Large Unisex Baby Bags Multipurpose Travel Back Pack for Moms Dad #HS2015-2

   Çantë shpine me pelena OMASKA me çantë portative...

   Çanta e mamit është projektuar dhe prodhuar posaçërisht për lehtësinë e kujdesit për foshnjat dhe fëmijët e vegjël. Produktet e foshnjave, fëmijëve të vegjël dhe nënave futen në çantë veç e veç për të ofruar lehtësi për nënat që të nxjerrin fëmijët e tyre jashtë. Kushtet e tregtisë Përdorimi Paketimi i produktit të udhëtimit/laptopit/ditës/biznesit (1) çanta PP+kartoni (2) Mund të personalizohet Afati i çmimeve EXW, FOB, CNF, CIF, DDU, etj. Kushtet e pagesës T/T, Western Union, L/C Porti i ngarkimit TIANJIN, KINË Të dhënat e dërgesës...

  • Omasak backpack factory recommend laptop backpacks 15.6 inch for man women computer bags#HS1329

   Fabrika e çantave të shpinës Omasak rekomandon shpinën e laptopit...

   A janë të sigurta çantat e shpinës së laptopit? Mos e mbingarkoni çantën tuaj të shpinës: Megjithëse laptopi juaj është i mbrojtur në kasë, dëmtimi i çantës së shpinës mund të shkaktojë ende telashe. Rripat mund të thyhen ose të zhbëhen dhe pjesa e poshtme e çantës tuaj mund të shqyehet nëse vendosni shumë peshë në të. Fabrika profesionale e çantave të shpinës rekomandon çantat e shpinës së laptopit 15,6 inç për burra, gra, çanta kompjuterash Kushtet e tregtisë Përdorimi Udhëtimi/Laptopi/Përditshëm/Afati i biznesit Paketimi i produktit (1) çanta PP+kartoni (2) Mund të personalizohet Termi i çmimeve EXW, FOB, C...

  • OMASKA Smart Backpack For Travelling Bagpack Mens Business Back Packs Laptop Travel Backpack Bag With USB Charging Port LXT9095

   Çantë shpine inteligjente OMASKA për çantë udhëtimi për mua...

   A janë të sigurta çantat e shpinës së laptopit? Mos e mbingarkoni çantën tuaj të shpinës: Megjithëse laptopi juaj është i mbrojtur në kutinë e tij, dëmtimi i çantës së shpinës mund të shkaktojë ende telashe. Rripat mund të thyhen ose të zhbëhen dhe pjesa e poshtme e çantës tuaj mund të shqyehet nëse vendosni shumë peshë në të. Fabrika profesionale e çantave të shpinës rekomandon çantat e shpinës së laptopit 15,6 inç për burra, gra, çanta kompjuterash Kushtet e tregtisë Përdorimi Udhëtimi/Laptopi/Përditshëm/Biznesi Produkt Paketimi (1)çantë PP+kartoni(2)Mund të personalizohet Termi i çmimeve EXW, FOB,...

  • 2021 OMASKA 12pcs 16pcs set 005# hot selling CKD (semi finished) ABS luggage

   2021 OMASKA 12 cope Komplet 16 cope 005# shitet hot CK...

   Informacioni i produktit Ngjyra e disponueshme: E zezë, argjend, blu, vjollcë, l.artë, jeshile Madhësitë e produktit 18″19″20″21″22″23″24″25″26″27″28″29″ Pesha neto 6GS Logo e Departamentit Unisex 33,6 KGS Omaska ​​ose Logo e personalizuar Numri i modelit të artikullit SZ005# MOQ 370sets = enë 1X40HQ Renditja më e shitur 005# Garancia dhe mbështetja e produktit Garancia: 1 vit 2021 OMASKA 12 copë 16 copë komplete të nxehta në gjysmë ...

  • 2021 OMASKA NEW TREND TSX21016 WHOESALE HIGH QUALITY BUSINESS BACKPACK

   2021 OMASKA TRENDI I RI TSX21016 SHITJE E LARTE QUA...

   Informacioni i produktit Ngjyra e disponueshme: E zezë, gri NR. Artikulli: TSX21016# Përmasat: 30x19x46CM NW: 0,85 KGS GW: 0,95 KGS Departamenti: unisex-i rritur Logo: Omaska ​​ose logo e personalizuar MOQ 600 copë Produkti më i mirë 600% War2ty1 1 vit 2021 OMASKA TRENDI I RI TSX21016 ÇANTE SHPAPI BIZNES ME CILESI TE LARTE Çantë shpine biznesi me cilësi të lartë me pjesë të zgjerueshme për të ndihmuar në vendosjen e më shumë gjërave brenda çantës së shpinës Çantë shpine biznesi me 2 koka për ...

  • Meinaili 2019 smart usb charge port nylon custom laptop backpack bag

   Meinaili 2019 porta inteligjente e karikimit usb najloni custo...

   Informacioni i produktit Ngjyra e disponueshme: E zezë, gri, blu Madhësitë e produktit 31*15*45CM Pesha e artikullit 1,9 paund Pesha bruto 2,0 paund Logo e departamentit unisex-adult Omaska ​​ose logo e personalizuar Numri i modelit të artikullit 1801# MOQ 600 PCS Renditja më e shitur#, 180 , 1811#, 8774#, 023#,1901# Garancia dhe Mbështetja Garancia e produktit: 1 vit Kjo paketë nga Omaska ​​ka një sasi befasuese të komponentëve organizativë për peshën e saj të lehtë (pak më pak se dy paund). Ka një dhomë të mbushur...